ଆଜି ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ପାଇଁ ପ୍ରଚାରର ଶେଷ ଦିନ, ବିଜେପି, ଟିଏମସି ନେତାମାନେ ଭୋଟରଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ରାଲି କରିବେ |

ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଜେପି, ଟିଏମସି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ରାଜନୈତିକ ଲଢେଇର ରହିଛି ଯେଉଁଥିରେ 44 ଟି ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ମତଦାନ ପାଇଁ ଯିବେ।

କୋଲକାତା: ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗଙ୍କ ଘୋଷଣା ଅନୁଯାୟୀ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ 2021 ପାଇଁ ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ୍ ଶନିବାର (ଏପ୍ରିଲ୍ 10) ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଜେପି, ଟିଏମସି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ରାଜନୈତିକ ଲଢେଇ ହେଇଛି ଯେଉଁଥିରେ 44 ଟି ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ମତଦାନ କରାଯିବ ।

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନର ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର ଚାଲିଛି। ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପାଞ୍ଚଟି ଜିଲ୍ଲା ହୁଗଲି, ହାୱଡା, ଦକ୍ଷିଣ 24 ପରଗାନା, କୋଚବେହାର ଏବଂ ଆଲିପୁରଦାର ମତଦାନ ପାଇଁ ଯିବେ।

ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ୍ ପାଇଁ ଗୁରୁବାର (ଏପ୍ରିଲ୍ 8) ପ୍ରଚାରର ଶେଷ ଦିନ ଅଟେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଭୋଟ୍ ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ତିମ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି। ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ନାଗରିକମାନେ ଆଜି ଅନେକ ସମାବେଶ ତଥା ସାଧାରଣ ସଭା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି।

ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକ ତଥା ବିଜେପି,ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ଏବଂ ସାନୁକଟ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ବରିଷ୍ଠ ନେତାମାନେ ରାଜ୍ୟରେ ଭୋଟରଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଶେଷ ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି।

Spread the love