ଦିଶା ପାଟନୀଙ୍କର “ସିଟି ମାର୍” କିଲର୍ ଡ୍ୟାନ୍ସରେ ପ୍ରଶଂସଙ୍କ ହାର୍ଟ ବିଟ ବଢିଗଲା |

ବଲିଉଡର ଜଣେ ଆଗ ଧାଡ଼ିର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟାନୀ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପାଟାନୀଙ୍କ ରାଧେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟ ମଝିରେ ସେ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣରୁ ବାରମ୍ବାର ଆଲୋଚନାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। ଏମିତିରେ ବି ଦିଶାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ଫିଗରକୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିଥାଏ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅପଡେଟ୍ ମଧ୍ୟ ରଖନ୍ତି, ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଜିମ୍ ଲୁକ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି,ତାଙ୍କର ଅନେକ ଫିଟନେସ୍ ଭିଡିଓକୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିଶା ପାଟାନି ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବିକିନି ଫଟୋକୁ ପୋଷ୍ଟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କର ହଟ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର ହେବା ମାତ୍ରେ ଫିଦା ହୋଇଯାଆନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କର ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ହାର୍ଟ ବିଟ ବଢ଼ାଉଛି,ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଗୀତ ସେଟି ମାର୍ ଉପରେ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି।

https://www.instagram.com/p/COKE1KTgU6E/?utm_source=ig_web_copy_link

 

ପ୍ରକୃତରେ ଦିଶା ପାଟନୀ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅବତାରରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଆଘାତ ଦେଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ପ୍ରଥମେ ଦିଶା ସେଟି ମାର୍ ଗୀତରେ କଳା ଡ୍ରେସ୍ ରେ ଦେଖାଯାଅନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସେ ଶିମ୍ରି ଧଳା କ୍ରପ୍ ଟପ୍ ଏବଂ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ, ଏକ ଫଟୋସୁଟ୍ ଚାଲିଛି, ଦିସା କିଛି ପୋଜ୍ ଦେଉଛି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଏହାର ଭିଡିଓ ତିଆରି ହେଇଗଲା, ଏହା ଏକ ଭଲ ନୃତ୍ୟରେ ପରିଣତ ହୋଇଗଲା।


ଏଥି ଭିଡିଓ ପଛ ଆଡେ ଦିଶାଙ୍କ ନୂତନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଗୀତ “ସିଟି ମାର୍” ବାଜୁଛି । ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ମାନେ ମଧ୍ୟ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଥିବାବେଳେ ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ମିଳିସାରିଛି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହା ଅନୁମାନ କରିବା କଷ୍ଟକର ନୁହେଁ ଯେ କେତେ ପ୍ରଶଂସକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

Spread the love