‘ଦିଦି’ ନନ୍ଦିଗ୍ରାମକୁ ହରାଉଛି ବୋଲି ଜେପି ନାଡା କହିଛନ୍ତି |

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଏବଂ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ୟ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଆଜି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ସମାନ ଜିଲ୍ଲାରେ ରାଲିରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ। ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ହୁଗୁଳୀ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ 24 ପରଗାନାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଦୁଇଟି ସମାବେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ।

ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ , ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସ୍କିଣ୍ଡିଆ ଏବଂ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ଭଳି ବିଜେପିର ତାରକା ପ୍ରଚାରକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅଭିଯାନରେ ଭାଗ ନେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଦକ୍ଷିଣ 24 ପରଗାନାରେ ତିନୋଟି ରାଲି ଏବଂ ହୋଗଲିରେ ଆଉ ଏକ ସମାବେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ ଏବଂ ହାୱାଡା ରେ ଏକ ରୋଡ୍ ସୋ ମଧ୍ୟ କରିବେ।

କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଆଧୀର ରଂଜନ ଚୌଧୁରୀ ବାସୀରହାଟ ଠାରେ ଏକ ରାଲି ଏବଂ ଉତ୍ତର 24 ପରଗାନାର ପାନିହାଟୀରେ ଏକ ରୋଡ୍ ସୋକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ।

ଆଜି ଆସାମର ତମୁଲପୁରରେ ଏକ ନିର୍ବାଚନ ରାଲିରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ମଧ୍ୟ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ।

ଏହି ସମୟରେ ଆସାମ ଇଭିଏମ ବିବାଦରେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ଦୁଇଜଣ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି। ଅଟକି ରହିଥିବା ମତଦାନ ଦଳ ଛାଡି ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ସେମାନଙ୍କର ସୁରକ୍ଷିତ ଆଗମନକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ ନକରିବାରୁ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଆଧାରରେ ପୋଲ ପ୍ୟାନେଲ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛି। ଗୁରୁବାର ଦିନ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଗାଡିରେ ଇଭିଏମ୍ ନିଆଯିବାର ଏକ ଘଟଣା ରିପୋର୍ଟ ହୋଇଛି।

କେରଳରେ ଏନଡିଏ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା, କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ, ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ଏବଂ ପ୍ରହ୍ଲାଦ ଯୋଶୀ ପ୍ରଚାର କରିବେ। ଆଜି UDF ର ବିଭିନ୍ନ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ।

Spread the love