ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ 3 ଟି ରୋଡ୍ ସୋ ରେ ଜେପି ନାଡା |

ଆଜି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ 3 ଟି ରୋଡ୍ ସୋ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଜେପି ନାଡା |

ଭାରତୀୟ ଜନତା ଦଳର ଜାତୀୟ ମୁଖ୍ୟ ଜଗତ ପ୍ରକାଶ ନାଡା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ମତଦାନରେ ତିନିଟି ରୋଡ୍ ସୋ କରିବେ। ପ୍ରଥମ ରୋଡ୍ ସୋ ସକାଳ 11:30 ରୁ ବାଗୁପତି ଭିଆଇପି ଠାରୁ ସତଗାଚି ଜେସୋର ରୋଡ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ |

ଦ୍ୱିତୀୟ ରୋଡ୍ ସୋ ଚୋରଷ୍ଟା ଠାରୁ ଚକଡାରଥଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ବ୍ୟାଙ୍କିମ୍ ଚନ୍ଦ୍ର ଚଟ୍ଟୋପାଧ୍ୟାୟଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି 1 ଟା ସମୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ |

ତୃତୀୟ ରୋଡ୍ ଶୋ ବିଜୟ ରାମ ଠାରୁ ବାଜେ ପ୍ରତାପପୁର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 3 ଟା ସମୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ |

ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏପ୍ରିଲ୍ 10 ରେ 44 ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। 45 ଟି ବିଧାନସଭା ବିଭାଗରେ ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଏପ୍ରିଲ୍ 17 ରେ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି। 43 ଟି ଆସନ ପାଇଁ ଷଷ୍ଠ ରାଉଣ୍ଡ ଏପ୍ରିଲ୍ 22 ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଏପ୍ରିଲ୍ 26 ପାଇଁ 35 ଟି ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ଅଷ୍ଟମ ତଥା ଅନ୍ତିମ ରାଉଣ୍ଡ ନିର୍ବାଚନ ଏପ୍ରିଲ୍ 29 ପାଇଁ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି, ଯେତେବେଳେ ଅବଶିଷ୍ଟ 35 ଟି ବିଧାନସଭା ବିଭାଗ ମତଦାନକୁ ଯିବ।

ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି) ର ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଦିଲୀପ ଘୋଷ ବୁଧବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତ୍ରିନାଥ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ ତାଙ୍କ କାରକୁ ଉତ୍ତର ବଙ୍ଗର କୋଚ ବେହେରା ଜିଲ୍ଲାରେ ବୋମା ଓ ଇଟା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।

ନିସିଥ ପ୍ରେମାନିକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଅଭିଯାନ ପାଇଁ କୋଚ ବେହେରା , ବିଜେପି ସଭାପତି ଜେ.ପି. ନାଡା କହିଛନ୍ତି, “ଦିଦି (ମମତା ବାନାର୍ଜୀ) ଏବଂ ଟିଏମସି ଗୁଣ୍ଡମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ନୂଆ ନୁହେଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ କାହିଁକି ବଙ୍ଗଳାରେ ଏହା ଘଟୁଛି। କିନ୍ତୁ ଦିଦି ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବଙ୍ଗଳାର ଲୋକମାନେ ସବୁକିଛି ଦେଖୁଛନ୍ତି। ସେମାନେ ଭୋଟ୍ ଶକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେବେ। ”

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନର ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଚାରର ଶେଷ ଦିନରେ ବିଜେପି କର୍ମୀମାନେ ଘୋଷଙ୍କ କନଭେନ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣକୁ ନେଇ କୋଲକାତାର ଯାଦବପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ବାହାରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ।

Spread the love