ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ପାଣି ଭିତରେ ଝିଅଟି କିପରି ଡାନ୍ସ କରୁଛି !

ସ୍ପେନର ଏକ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ସେ ପାଣି ଭିତରେ ଏପରି ନୃତ୍ୟ କରିଥିଲେ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଆରିଡନା ହାଫେ ଅଟେ । ସେ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ରାୟଟର୍ସ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ସେ ପାଣି ଭିତରେ ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ପାଣି ଭିତରେ ଏପରି ନୃତ୍ୟ କରୁଥିଲେ କି ଦର୍ଶକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହି ନୃତ୍ୟ ଭିଡ଼ିଓଟି 3 ମିନିଟର ଯାହାକୁ ଫ୍ରେଞ୍ଚ ବସ୍ତିନ ସୋଲେଇଲ ନିର୍ଦ୍ଧେଶିତ କରିଥିଲେ ।

ଆରିଡନା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ସେ ଜଣେ ଅଣ୍ଡର ୱାଟର ମଡେଲ । ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦେଖାଯାଇପାରିବ ଯେ ସେ କିପରି ପାଣି ଭିତରେ ନିଜର ପୋଜ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ଲୋକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ନୃତ୍ୟର ଅନୁଗ୍ରହ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପୂର୍ବରୁ କେବେ ଏଭଳି ବଡ଼ ନୃତ୍ୟ ଦେଖି ନଥିଲେ ।

ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ କି ସେମାନେ କେବେ ଏଭଳି ଅଣ୍ଡର ୱାଟର ନୃତ୍ୟ ଦେଖିନାହାନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ନୃତ୍ୟ କିପରି ଲାଗିଲା ଏବଂ କଣ ଆପଣ କେବେ କାହାକୁ ପାଣି ଭିତରେ ନୃତ୍ୟ କରିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି ?

 

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Spread the love