ଏମାନେ ରାତି ରାତି କେମିତି ହୋଇଗଲେ ଏତେ ଫେମସ ?

 

ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବାକୁ ଅନେକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହା ଏତେ ସହଜ କାର୍ଯ୍ୟ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ଦୁନିଆରେ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ହୁନାର କାରଣରୁ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି | ଯେଉଁମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଜଣା ନଥିଲେ, ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଦୁନିଆରେ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ୬ ଜଣ ସାଧାରଣ ଲୋକ ଯେଉଁମାନେ ରାତାରାତି ସେଲିବ୍ରିଟି ହୋଇଛନ୍ତି |

ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ:

ଆଜି ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ କିଏ ଜାଣେ ନାହିଁ | ଗତ ବର୍ଷ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ସପ୍ତାହରେ, ତାଙ୍କର ୨୬ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୁହଁ ଏବଂ ଆଖିର ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ପାଗଳ କରିଦେଇଥିଲେ | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରସ୍ ନାମ ଦେଇଥିଲେ | ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶଙ୍କ ଫ୍ଲର୍ଟିଆ ଆଖି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ରାତାରାତି ଏକ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସେନ୍ସେସ୍ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ଆଜି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି |

ଡବୁ ଅଙ୍କଲ:

ଏହି ତାଲିକାରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଡବୁ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ନାମ ଆସିଛି। ଯାହାର ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ସଞ୍ଜୀବ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ। ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ‘ଆପ କେ ଆ ଜେନ ସେ’ ଗୀତରେ ନାଚ କରି ସେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ବିବାହରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟର ଭିଡିଓ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଅନେକ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ | ଏପରିକି ଏମାନେ ଏତେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେଲେ ଯେ ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଟିଭି ସୋ ‘ଦସ୍ କା ଡମ୍’ରେ ମଧ୍ୟ ଡାକିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟି ତାଙ୍କ ସହ ନାଚିଥିଲେ।

ଅହମ୍ମଦ ଶାହା:

ଆପଣ ହୁଏତ ଭାରତର ତୈମୁର କୁ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ପାକିସ୍ତାନର ଅତି ସୁନ୍ଦର ପିଲା ଅହମ୍ମଦ ଶାହାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ। ଯାହାକୁ ଭାରତରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ତୈମୁର କୁହାଯାଉଛି। ଅହମ୍ମଦ ଶାହାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୪ ବର୍ଷ ବୟସ | ଏତେ କମ ବୟସରେ ଏହି ଶିଶୁର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରୋକ୍ ଲଗାଉଛି। ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଅଂଶୀଦାର କରୁଛନ୍ତି |

ଦୀପିକା ଘୋଷ (ଆଇପିଏଲ ମିଷ୍ଟ୍ରି ଝିଅ):

ଆପଣ କେବେ ଭାବିଛନ୍ତି କି କେବଳ ୬ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓ ସହିତ କେହି ବିଖ୍ୟାତ ହୋଇପାରିବେ | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ୫ ମଇରେ ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏବଂ ବାଙ୍ଗାଲୋର ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ନାଲି ଟପ୍ ଏବଂ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧିଥିବା ଏହି ଝିଅ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ବସିଥିବା ଝିଅଟି କ୍ୟାମେରା ଦ୍ୱାରା ଧରାଗଲା, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ପାଗଳ ହୋଇଗଲେ |

ମ୍ୟାଚ୍ ଶେଷ ହେବା ବେଳକୁ ଏହି ଝିଅର ଫଟୋ ଏବଂ ୬ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏତେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଯେ ଏହି ଝିଅଟି ରାତାରାତି ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲା | ଆଇପିଏଲ ମିଷ୍ଟ୍ରି ଝିଅ ନାମରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଝିଅର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କ ନାମ ଦୀପିକା ଘୋଷ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଅନୁଗାମୀ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲେ।

ସୋମବତୀ (ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍ ଚା ’ପିଲୋ):

ଯଦି ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ ଯିଏ ‘ଚା ପିଲୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ’ କୁହନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ୨୦୧୮ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା | ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ସୋମବତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓଗୁଡିକରେ, ତାଙ୍କ ଚା ଚାଏ ପିଲୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କହିବାର ଶୈଳୀ ଲୋକମାନେ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାକୁ ପରିହାସ କରିଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓର ପ୍ରଭାବ ବିଦେଶରେ ଦେଖାଗଲା ଏବଂ ଏକାଭଳି ଅନେକ ବିଦେଶୀ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ବାହାରିଲା |

ମୈଥିଲୀ ଠାକୁର:

ଆଜି ୧୮ ବର୍ଷୀୟ ମୈଥିଲୀ ଠାକୁର, ଯିଏକି ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ସାଧାରଣ ମୋବାଇଲ୍ କ୍ୟାମେରା ସହିତ ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ସ୍ୱର ପ୍ରତିଭା ଯୋଗୁଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ମୃଦୁ ସ୍ୱରକୁ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଷ୍ଟାର କରିଥିଲେ | ମୈଥିଲୀଙ୍କ ଭାଇ ଋଷଭ ଠାକୁର ତବଲା ବଜାଉଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଭାଇ ଆୟାଚି କରତାଳି ପାଖରେ ବସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛି |

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଲେଖାଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ । ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ଓ ଏମିତି ସମସ୍ତ ଖବର ଅପଡେଟ ପାଇବା ପାଁଇ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Spread the love